Tantou West Endüstri Parkı, Songgang Kasabası, Baoan Bölgesi, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Ana sayfa

CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Fabrika turu

Çin CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Sertifikalar
Çin CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Sertifikalar
Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

Bu fantastik kaynak platformu, nazik hizmet ve kaliteli ürün.

—— Philip

Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Tim

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  CHP her yıl üretim yönetimi ve ekipman yatırımlarını artırıyor. Üretim, uluslararası üretim standartlarına göre “Merkez Olarak Müşteri Talep Merkezi, Üretim Sistemi Olarak Ürün Kalitesi” dir.
  Malzeme kaynağı, süreç, montajdan teste kadar eksiksiz bir kalite sistemi kurduk.
  Verimli, enerji tasarruflu ürünler sunmaktayız. CHP uluslararası üne sahip modern bir işletme olacak ve daha parlak bir geleceğe sahip olacak

 • OEM / ODM

  CHP teklif özelleştirilmiş ürün gereksinimi. OEM hizmeti müşteri logosu, etiket ve paketleme dahil ... ODM servis teklif gördüm malzeme bileşenleri, PCB tahta, Yazılım Ayarı, Yapı Tasarım için. CHP en iyi OEM ve ODM ortaklarınız olacak.

 • Ar-Ge

  Firmamız Ar-Ge yazılım bölümü ve Ar-Ge makine departmanı kurmuştur. Almanya, Japonya ve Çin'den gelen güçlü bir AR-GE ekibimiz var. Size özel talebiniz doğrultusunda benzersiz bir yazılım ve üssünüzü kullanarak sizin için yeni bir makine tasarlayabiliriz. RD derecesindeki fazla 50liit ile, Alman, Japonya, Kanada, Meksika, Hongkong, vb. Gibi birçok ülke için OEM / ODM projesi sunmaktayız.

İletişim bilgileri
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Song

Tel: 86-137367899

Faks: 86-755-7287468

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)