Tantou West Endüstri Parkı, Songgang Kasabası, Baoan Bölgesi, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Ana sayfa

CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Rack Mount Online UPS satış için
iyi kalite Rack Mount Online UPS satış için
Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

Bu fantastik kaynak platformu, nazik hizmet ve kaliteli ürün.

—— Philip

Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Tim

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  CHP, her yıl üretim yönetimi ve ekipman yatırımı artırmak. Üretim, uluslararası standartlara uygun olarak "Müşteri Üretim Merkezi Temel Üretim Yönetimi, Müşteri olarak Ürün Kalitesi" olarak belirlenmiştir.
  Malzeme kaynağı, proses, montaj ve teste kadar komple bir kalite sistemi kurduk.
  Verimli, enerji tasarrufu sağlayan ürünleri zamanında sunuyoruz. CHP'nin uluslararası bir üne sahip modern bir işletme haline ve daha parlak bir geleceğe sahip olacaktır

 • OEM / ODM

  CHP teklif özelleştirilmiş ürün gereksinimi. OEM hizmeti müşteri logosu, etiket ve paketleme dahil ... ODM servis teklif gördüm malzeme bileşenleri, PCB tahta, Yazılım Ayarı, Yapı Tasarım için. CHP en iyi OEM ve ODM ortaklarınız olacak.

 • Ar-Ge

  Firmamız Ar-Ge yazılım bölümü ve Ar-Ge makine departmanı kurmuştur. Almanya, Japonya ve Çin'den gelen güçlü bir AR-GE ekibimiz var. Size özel talebiniz doğrultusunda benzersiz bir yazılım ve üssünüzü kullanarak sizin için yeni bir makine tasarlayabiliriz. RD derecesindeki fazla 50liit ile, Alman, Japonya, Kanada, Meksika, Hongkong, vb. Gibi birçok ülke için OEM / ODM projesi sunmaktayız.

İletişim bilgileri
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Song

Tel: 86-137367899

Faks: 86-755-7287468

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)